Eesti English Suomi
 Uudised (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad

carbon JET 9 RDO võidusõiduratas fully 
JET9 RDO - full suspension 29" 
võidusõiduratas


fatbike terasraam

ROS 9 Plus- fatbike terasraam 29":
1. singlespeed või 1x
2. 29" x 3.0 


carbonraam võidusõiduratas auhinnavõitja

Auhinnavõitjal nüüd soodsad hinnad!
Kiirusta, sest kaup võib otsa saada

NINER RLT 9:

RLT 9 krossiratas ja kõvakahvel

WFO 9:
WFO 9

 

AMERICAN CLASSIC

jooksud kerged kvaliteetsed
 
"Mulle meeldib leiutada, jalgrattaga sõita ja jagada uut tehnoloogiat meie klientidega. Meie eesmärk on aidata teostada sinu rattasõiduga seostuvad unistused- tere tulemast American Classicu maailma!"
Phil Shook
American Classic Inc president

Phil Shook on firma American Classic asutaja ja insener ka tänasel päeval.
Tema eesmärk on kavandada ja töötada välja selliseid jalgratta komponente, mis muudavad rattasõidu nauditavaks nii harrastusratturile kui ka profisportlasele.
Oma ratturikarjääri alustas Phil Shook 14.aastaselt, treenis kõvasti, nägi palju vaeva, võitis tiitleid maanteesõidus ja trekil ning teenis auga välja koha USA rahvuskoondises.
Võistlemisega üheaegselt alustas Phil ka oma insenerikarjääri elustades oma projekte isamaja garaazhis. Profisportlasena püüdles Phil täiuslike jalgratta komponentide leidmise poole- kergekaalulised jooksud ja pöiad. 1970.aastatel oli USA's raske leida esmaklassilisi jalgratta komponente ja tänu sellele faktile, sündis Phili peas idee hakata ise kavandama ja tootma kõrgekvaliteetseid komponente ning varustama nendega rattureid üle maailma. Ta omandas inseneri kutse
Ohio Ülikoolis kui oli lõpetanud oma profikarjääri ratturina. American Classicu esimesteks toodeteks said kergekaaluline pudelikorv rattale ning kerge reguleeritav sadulapost.
29 aastat on möödunud American Classicu asutamisest ja tänagi järgib Phil Shook samu eesmärke ja põhimõtteid, mis said aluseks firma loomisel.

American Classic jätkab oma valitud suunal- muuta jalgrataste komponente nii, et nad parandaksid igaühe sõiduelamust. Selleks, et luua midagi tõeliselt erinevat eelnenust töötab Phil käsikäes American Classicu insenertehnilise personaliga läbides kõik tootmisprotsessi etapid alates toote kavandamise ja lõpetades toote saabumisega lattu.
Sõprus on see, mis teeb innovatsiooni võimalikuks ja selliselt on sündinud kõik American Classicu uued tooted.
Täna leiab American Classicu tootevalikust jookse nii maanteele, trekile, eraldistardiks, triatloniks, maastikuratastele aga ka Downhill harrastajatele.
Ja kõik tänu sellele, et 1970.aastatel ei leidnud Phil sobilikke kergekaalulisi ja hästi veerevaid jookse oma rattale.