Eesti English Suomi
 Uudised (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad

carbon JET 9 RDO võidusõiduratas fully 
JET9 RDO - full suspension 29" 
võidusõiduratas


fatbike terasraam

ROS 9 Plus- fatbike terasraam 29":
1. singlespeed või 1x
2. 29" x 3.0 


carbonraam võidusõiduratas auhinnavõitja

Auhinnavõitjal nüüd soodsad hinnad!
Kiirusta, sest kaup võib otsa saada

NINER RLT 9:

RLT 9 krossiratas ja kõvakahvel

WFO 9:
WFO 9

 

NINER

maastikuratas 29
 
Firma Niner Bikes on USA firma, mille asutasid 2 meest- Chris Sugai ja Steve Domahidy. Nad kohtusid ja said tuttavaks kohalikel kolmapäevakutel ehk iganädalastel rattasõitudel.
NINER on kulminatsiooniks nende vestlustele ja aruteludele kohvitassi taga, rattasadulas ja/või külma õlleklaasi juures.
NINER- The Big Revolution! Suurte rataste (29" maastikujalgrataste) revolutsioon ja invasioon MTB rattamaailma!

Niner Bikes on firma, kes  on täielikult pühendunud ainult 29" maastikurataste loomisele ja valmistamisele. Iga mudel valmib justkui tühjalt lehelt-  kõik tema kurvid ja torud, iga väiksemgi aspekt 29er raamigeomeetrias saab paika pidades silmas iga konkreetse mudeli eesmärke ja võttes arvesse kogu Niner Bikes meeskonna enda kogemusi rattaradadel. Nineris ei kohaldata 26" MTB rataste geomeetriat ümber 29" ratastele, vaid joonistatakse see valmis ainult 29" maastikuratta omadusi silmas pidades.
Kui raam on paberil valmis, valmistatakse sellest prototüüp ja minnakse sõitma erinevatele radadele ning seejärel lõhutakse see testilaboris katsetel.
Kõik Niner Bikes meeskonnas sõidavad ka ise ratast ja testimiseks otsitakse võimalikult palju erinevaid maastikke ja tingimusi, et saada teada raamide tugevad ja nõrgad kohad. Rattad, mida ehitatakse, on sellised, millega Niner meekonna liikmed ise tahavad sõita ja teenindus, mida pakutakse on selline, millise osaks nad ise tahaksid saada. Oluline on mugavus, adrenaliin ja magus ärevus, mis rattasõit anda võib!
Neile, kes veel kahtlevad 29" ratastes, soovitame kindlasti proovida suuri rattaid ja miks mitte siis juba NINER mudeleid, mis on loodud kindla usuga 29" ratastesse ja suure pühendumisega!


NINER rattavalikus on nii jäigad raamid (hardtail) kui tagumise amordiga (full suspension ehk fully) mudelid, on võimalik valida ühekäigulisi (singlespeed) või käikudega (geared) mudeleid ja materjalidest on saadaval carbonraamid, alumiiniumraamid ja terasraamid.
NINER oma värvivalikus ei  ole tagasihoidlik, vaid pigem silmapaistev- oranz', punane, valge, must, roheline ja toone on rohkem.

 
Raamide suuruse vahemik varieerub XS'st kuni XL'ni. Suured rattad ei tähenda, et nendega peavad sõitma ainult suured inimesed.