Eesti English Suomi
 Uudised (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad

carbon JET 9 RDO võidusõiduratas fully 
JET9 RDO - full suspension 29" 
võidusõiduratas


fatbike terasraam

ROS 9 Plus- fatbike terasraam 29":
1. singlespeed või 1x
2. 29" x 3.0 


carbonraam võidusõiduratas auhinnavõitja

Auhinnavõitjal nüüd soodsad hinnad!
Kiirusta, sest kaup võib otsa saada

NINER RLT 9:

RLT 9 krossiratas ja kõvakahvel

WFO 9:
WFO 9

 

OUTWET


OUTWET on firma Way Point s.r.l. kaubamärk.
Way Point s.r.l. on Itaalia firma, kelle tootmisüksus asub Montemurlos, kus toimub firma peamine tegevus sh uute mudelite disainimine ja prototüüpide väljatöötamine. OUTWET toodang on 100% valmistatud Itaalias.
Tootmises kasutatakse spetsiaalseid masinaid õmblusteta pesu valmistamiseks.

OUTWET spordipesu valmistamiseks kasutatakse Dryarn materjali.
Tänu Dryarn materjali omadustele on võimalik disainida OUTWET spordipesu erinvad mudelid nii, et üks suurus sobib enamusele täiskasvanutele. Jah, OUTWET toodangu puhul tuleb teha valik erinevate suuruste vahel  tuulevestide, tuulepluuside, kätiste, sääriste ja pahillade ostmisel, spordipesu on aga ühes suuruses kõigile.

Lähemalt Dryarn materjalist:
Dryarn on väga kerge kiud, ta on nii kerge, et hõljub vee peal (10km Dryarn kiudu kaalub vaid 1g); ta on palju soojem ja vastupidavam kui teised naturaalsed ja sünteetilised kiud; ta  on alati kuiv vastu ihu ja täiesti allergiavaba.
Miks on selle materjali nimi Dryarn (ingl. k.dry- kuiv; ingl.k.yarn- kiud, niit)? Sest ta ei lase endasse vett imenduda, ja jääb seega kuivaks, lastes sul ennast alati mugavalt tunda.
Selline "ime" on võimalik tänu selle materjali mikrokiudude pinna kõrgele pingele, mis kindlustabki, et vesi, niiskus ja higi juhitakse nahalt kanga välispinnale, kust need aurustuvad või imenduvad riietuse järgmistesse kihtidesse.
Dryarn on efektiivne kindlustamaks keha ühtlast temperatuuri, kaitstes sind mitte ainult külma vaid ka kuuma eest.

Rõivad, mille materjal on valmistatud Dryarn kiududest on hügieenilised. Esiteks ei püüa nad endasse koisid, putukaid ja muidu mikroorganisme ning teiseks välistab hallituse ja bakterite leviku kangas.
Isegi peale intensiivset füüsilist aktiivsust ei ole tunda halba lõhna.
Dryarn ei lase mustusel kangasse imenduda, mis muudab rõivaste pesu tavaliste pesuainetega lihtsaks.
Kuna Dryarn allergiavaba on teda soovitatud kasutada ka meditsiiniasutustes (personali rõivad, voodipesud, kardinad jne).

Kõigele lisaks on Dryarn ökoloogiline ja 100% taaskasutatav materjal.
Silmas pidades kõiki tema häid omadusi, on tema kasutusala väga lai: spordirõivad ja -pesu, ujumistrikood, purjetamisriided ning muu merespordi varustus, töökindad ja töörõivad kuid samas on ta sobilik ka näiteks mööblitööstusesse.
Rohkem informatsiooni Dryarn'i kohta leiab tootja kodulehelt www.dryarn.com

OUTWET spordipesu valikus on mudeleid naistele (VIPER); nii meestele kui naistele (LIGHT, SHARK, EVERY, WOLF); CARBON mudelid,  mis on eriti efektiivsed soojas kliimas või kuumadel päevadel sportimisel; HEARTBEAT mudelitel on integreeritud pulsimõõtja elektroodid; PROTEGO ACTIVE- mineraalidega rikastatud pesu (PS! ei ole doping) ning tuulepluusid ja -vestid, kätised, säärised, sokid, maskid, kiivrialused mütsid ja pahhillad nii maantee kui MTB.


OUTWET tooteid kasutavad näiteks LIQUIGAS CANNONDALE PRO CYCLING TEAM, FOCUS Factory Team Mtb, COLNAGO CSF INOX Team jt


 

Tootevalikuga saab tutvuda meie e-poes- jalgrattad 29erid