Eesti English Suomi
 Uudised (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad

carbon JET 9 RDO võidusõiduratas fully 
JET9 RDO - full suspension 29" 
võidusõiduratas


fatbike terasraam

ROS 9 Plus- fatbike terasraam 29":
1. singlespeed või 1x
2. 29" x 3.0 


carbonraam võidusõiduratas auhinnavõitja

Auhinnavõitja
Kõige nostalgilisem NINER- terasest raamiga
SIR 9 (Steel Is Real)


NINER RLT 9:

RLT 9 krossiratas ja kõvakahvel

WFO 9:
WFO 9

Tellimistingimused

Ostmine e-poest

Meie e-poest ostu sooritamiseks ei pea olema registreeritud kasutaja.
Kui aga on plaanis sooritada oste ka edaspidi, siis soovitame registreerida kasutajaks. Registreeritud kasutajad näevad informatsiooni oma eelnevate ostude ja nende staatuste kohta ning samuti ei pea nad ostude sooritamisel iga kord kontaktinformatsiooni sisestama.

Kaup toimetatakse ostjani vastavalt ostja poolt valitud viisile ja ostja poolt sisestatud aadressile. Võimalik on tulla kaubale ise järele. Tellimust ei saa kinnitada, kui ei ole valitud transpordiviisi, see on kohustuslik väli.

Tellimust vormistades ning makstes kinnitab klient, et on nõus Extrom OÜ e-poe tellimistingimustega. Maksetingimused

Toodete eest on võimalik  tasuda pangaülekandega. Arve väljastatakse peale tellimuse kinnitamist "Ostukorvis" ning saadetakse ka tellimuses või kasutaja registreerimisel märgitud e-posti aadressile.
Arveid saab avada HTML või PDF vormis.
Registreeritud kasutaja näeb  oma eelnevate ostude arveid ka "Minu tehingud" sektoris.

Hinnad  Extrom OÜ e-poes on eurodes ning sisaldavad käibemaksu (20%).

Toode pannakse teele peale arve tasumist.
Tooted, mis on laos olemas saadame ostja poole teele järgmisel tööpäeval peale arve laekumist või vastavalt kokkuleppele saab tooteid kätte ka otse meie kontorist.
Kui mõni toode on otsa lõppenud või ei ole teda laos st toode on tellimisel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tarneaeg pikeneb. Kui ostja ei soovi oodata või selle asemele mõnda teist toodet valida, kantakse ostja pangakontole raha tagasi hiljemalt 7 tööpäeva jooksul.

Tellimisel toodete puhul on ettemaksu suurus 75% toote hinnast, kui ei ole teisiti kokku lepitud.
 


Kauba tagastamise võimalus


Kõikidele extrom.eu e-poest ostetud kaupadele kehtib tagastusgarantii 14 päeva.
Ostjal on õigus tagastada kaup 14 päeva jooksul alates kauba üleandmisest.
 
Originaalpakendi avamine tuleb teha ettevaatlikult, seda kahjustamata.
Ainult juhul kui pakendit ei saa lõhkumata/rikkumata avada, ei vastuta ostja rikutud pakendi eest.

 Müüja ei tagasta ostjale tellitud kauba transpordikulu.

Kokkuleppel vahetatakse toode samaväärse teise toote vastu või tagastatakse raha kauba eest ja kantakse hiljemalt 30 päeva jooksul tagasi arvelduskontole, millelt tasuti kauba eest. Tagasimaksmise aeg hakkab kehtima hetkest kui ostja on mittesobiva kauba koos originaalarvega tagastanud müüjale, kes on selle kätte saanud ning üle kontrollinud.

   NB! Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning kaup peab olema avamata originaalpakendis. Palun kontrollige, et tootega saaksid tagastatud kõik kaasasolevad osad. Originaalpakendi avamine tuleb teha ettevaatlikult, seda kahjustamata.

Kui tagastatav kaup on viga saanud, kliendi süü või hoolimatuse tõttu tekkinud asjaoludest, jätab Extrom OÜ endale õiguse tasaarveldada toote väärtuse vähenemise kliendile tagastamisele kuuluvast summast. 

Ainult juhul kui pakendit ei saa lõhkumata/rikkumata avada, ei vastuta ostja rikutud pakendi eest. Kui tootjapoolne defekt ilmnes asja kasutamise käigus, tuleks sellest teavitada Extrom OÜ'd e-posti aadressil info@extrom.eu koheselt.

Puudusega kauba puhul on tarbijal õigus esitada müüjale kaebus 2. aasta jooksul alates kauba kättesaamisest. Puuduse tekkimise põhjuste tõendamise kohustus esimesel kuuel kuul  on müüjal ja pärast kuue kuu möödumist ostjal.
 Kui avastate tootel kasutamise käigus puuduse, pöörduge viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 2. kuu jooksul alates puuduse avastamisest Extrom OÜ poole, et leida lahendus.

Ärge kasutage puudusega toodet edasi, sest sedasi võite tekkinud defekti veelgi süvendada! 


Müüja õigused
Müüjal on õigus tellimusest taganeda kui müüja vastava toote varud on ammendunud, sellisel juhul makstakse ostjale raha tagasi hiljemalt 7 tööpäeva jooksul. Kõik pildid on illustratiivse tähendusega. Hinnad, tekstid ja toodete saadavuse info võivad muutuda ette teatamata. 


Lisaks tellimistingimustele reguleerivad kliendi ja teenusepakkuja Extrom OÜ vahelisi suhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusnormid ja hea tava.