Eesti English Suomi
 Uudised (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad

carbon JET 9 RDO võidusõiduratas fully 
JET9 RDO - full suspension 29" 
võidusõiduratas


fatbike terasraam

ROS 9 Plus- fatbike terasraam 29":
1. singlespeed või 1x
2. 29" x 3.0 


carbonraam võidusõiduratas auhinnavõitja

Auhinnavõitjal nüüd soodsad hinnad!
Kiirusta, sest kaup võib otsa saada

NINER RLT 9:

RLT 9 krossiratas ja kõvakahvel

WFO 9:
WFO 9

 

Spordipesu, kindad

E-POOD > Spordipesu, kindad 

Pakume OUTWET spordipesu. OUTWET on itaala firma WayPoint s.r.l. kaubamärk ja nende valikus on sobivat spordipesu nii kuumadeks ilmadeks kui ka külmemaks perioodiks. Lisaks pesule on pakkuda ka "OW NO WIND NO RAIN" tuulepluuse ja -veste, sokke, kätiseid, sääriseid, rätikuid ja kiivrialuseid mütse, maske ja sõidukingade katteid (pahhillasid) nii maantee- kui ka maastikukingadele.

Miks on OUTWET eriline? OUTWET toodang on valmistatud 100% Itaalias, nende tooted on kergekaalulised ja töötavad hästi st täidavad oma funktsiooni, milleks nad on loodud. OUTWET pesu valikus on lisaks tavalisele pesule ka "Heartbeat" mudelid, millele on pulsivöö elektroodid sisse paigaldatud ning "Protego Active" mudeleid, mis füüsilise aktiivsuse ajal eritavad automaatselt vajalikke mineraale (see ei ole doping).
Lisaks kõigele muule OUTWET spordipesu puhul ei ole suurus oluline. Enamus mudeleid on ühes suuruses, mis sobivad kõigile.OUTWET spordipesu kasutavad nii jalgratturid (LIQUIGAS, Focus Factory Team MTB), suusatajad, rallisõitjad, mootorratturid jne.