Eesti English Suomi
 Uudised (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad

carbon JET 9 RDO võidusõiduratas fully 
JET9 RDO - full suspension 29" 
võidusõiduratas


fatbike terasraam

ROS 9 Plus- fatbike terasraam 29":
1. singlespeed või 1x
2. 29" x 3.0 


carbonraam võidusõiduratas auhinnavõitja

Auhinnavõitjal nüüd soodsad hinnad!
Kiirusta, sest kaup võib otsa saada

NINER RLT 9:

RLT 9 krossiratas ja kõvakahvel

WFO 9:
WFO 9

 

Taastav spordimassaaž

E-POOD > Massaaž >Taastav spordimassaaž
SPORDIMASSAAŽ

Üldiselt võttes on spordimassaaž sporditreeningu süsteemi koostisosa ja seda rakendatakse sportlase füüsilise täiustamise eesmärgil.
See on pehmete kudede (lihaste) manipulatsioon ja spordimassaaži puhul on tähtis lihasliigese süsteemi funktsionaalsuse tõstmine optimaalsele tasemele. Massaaž on efektiivne nii võistluseks ettevalmistumisel kui ka väsimusega võitlemiseks treeningperioodil või võistlusjärgselt.
Spordimassaaži puhul on tähtis teada „millal, mida ja miks?“ teha ehk olulised on ajastus-tehnikad- eesmärk. Vastavalt eesmärgile võib massaaž olla lõõgastav, rahustav või hoopis toniseeriv ja ergutav.

Taastav spordimassaaž.

Arvatavasti on igaüks tundnud kasvõi korra elus lihaste valulikkust, jäikust ja pinget, mille on tekitanud sporditreening. Trennijärgset ebamugavustunnet on võimalik ennetada õige treeningplaani, koormuste valiku, venituste ja massaaži abil. Venitused aitavad taastada lihaste anatoomilise pikkuse, massaaž kiirendab ainevahetust, et jääkained saaksid kiiremini lihastest ja organismist välja viidud ning värske veri hapniku ja toitainetega lihastesse toimetatud.
Taastavat spordimassaaži tehakse eesmärgiga kiirendada füüsilist ja vaimset taastumist peale pingelist sportlikku aktiivsust.
Kutsume Sind proovima taastava spordimassaaži mõju, parandama enesetunnet ning valmistuma uuteks väljakutseteks treeningsaalis või tervisespordi radadel!

Tootevalikud:
Nimetus Laoseis Hind
Taastav spordimassaaž 1 tund 1 20.00 EUR
 
Taastav spordimassaaž 1,5 tundi 1 26.00 EUR